Luftëtari përmbys rezultatin ndaj Ventspils
Pëlqej
Luftëtari ka përmbysuar rezultatin ndaj Ventspils në "Elbasan Arena".

Ai që ka shënuar është Milosavljev në minutën e 61'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 65'. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2018, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori