Luis Suarez i realizon supergol Argjentinës (VIDEO)
Uruguajani shënoi një gol fantastik përballë kombëtares Argjentinës "Bomberi" i liderve të La Liga lëshoi një silurë të vërtetë nga goditja e dënimit.

Suarez ekzekutoi mjeshtërisht një goditje dënimi nga rreth 20 metra, duke shtangur portierin Andrada dhe dërguar në festë shokët e skuadrës.
Shtuar më 18/11/2019, ora 22:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori