Luis Suarez kompleton hat-trickun ndaj Gironas (VIDEO)

Pëlqej
Barcelona ka shënuar edhe golin e gjashtë ndaj Gironas në "Camp Nou".

Sulmuesi uruguaian ka kompletuar hat-trickun ndaj Gironas duke shënuar golin e gjashtë për Barcelonën në minutën e 76'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 78'-të. /albeu.com/
Shtuar më 24/02/2018, ora 22:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori