Luis Suarez tallet me Realin në përfundim të ndeshjes
Luis Suarez ishte lojtari që shkëlqeu sot në ndeshjen “El Classico” midis Barcelonës dhe Realit të Madridit të zhvilluar në “Camp Nou”.

Sulmuesi uruguajan shënoi një “hat-trick” personale ndeshjen e sotme ndërsa pas përfundimit të saj ai u shpreh:

“Messsi? Është një mungesë e madhe. Por sot treguam që ne jemi një ekip i mirë.”

Ndërsa kur pyete mbi skuadrën që kishin përballë sot ai shprehet: “Real Madrid? Duhet të jemi të kuptueshëm, pasi i kemi kolegë.”
Shtuar më 28/10/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori