Luiz Suarez shkruan historinë te Barcelona
Vallecano dhe Barcelona janë duke luajtur dhe janë me rezultatin e barabrtë 1-1.

Golin e avantazhit e shënoi sulmuesi, Luis Suarez në minutën e 11'.

Me këtë gol të shënuar uruguajani ka realizuar 159 finalizime duke kaluar Josep Escolà me 158, dhe golashënui i pestë në historinë e Barcelonës.
Shtuar më 03/11/2018, ora 21:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori