Luka Modric: Falenderoj të gjithë që më votuan mua për këtë çmim
Luka Modric është shprehur i lumtur që ka fituar çimimin si Lojtari i Vitit 2017/18 në UEFA Champions League.

“Është një moment i jashtëzakonshëm për mua dhe dua ti falënderoi të gjithë që me votuan për këtë çmim”, tha fillimisht Luka Modric.

Luka për këtë çmim ka falënderuar edhe babain e tij që e ka frymëzuar atë gjithmonë që të punoj për t’u rritur në karrierë. /albeu.com/
Shtuar më 30/08/2018, ora 20:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori