Luka Modric refuzon rinovimin e kontratës me Realin
Pëlqej
Ylli kroat, Luka Modric thuhet se ka hedhur poshtë një ofertë të re për rinovimin e kontratës së tij me Real Madridin.

“Presidenti i ofroi atij dy vjet kontratë, por me vlerën aktuale të kontratës”, tha Inda.

Modric kërkon që paga të rritet në 10 milionë euro dhe për momentin ka nuk ka marrëveshje”.

“Kam frikë se nëse Madrid nuk e rrit ofertën, nuk do të ketë marrëveshje”, deklaroi Inda.

Marrëveshja aktuale e Modricit me Real Madridin është deri në vitin 2020.
Shtuar më 13/12/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori