E FUNDIT/ "Blindohet" Prishtina, aksion masiv i policisë
Lukaku dëshiron të mësojë nga Drogba
Sulmuesi i ri i Chelseas dëshiron të jetë pasardhës i futbollistit nga Bregu i Fildishtë në klubin londinez. Përfaqësuesi belg shihet si zëvendësues i sulmuesit të "Blues", pas sezoneve fantastikë që pati me Anderlechtin.

"Jam mjaft i njëjtë në stil me Drogban. Jam i shpejtë dhe në një kundër një jam mjaft i fuqishëm. Të krahasohem me të është një nder i madh për mua. Sa herë që ushtroj, e kaloj kohën me të dhe qëndroj pranë tij të pasi dua të mësoj pre tij".

"E dëgjoj në çdo moment, ai më jep leksione. Nuk jam këtu për ta zëvendësuar Drogban, por për të luajtur për Chelsean", tha 18 vjeçari. /albeu.com/
Shtuar më 25/08/2011, ora 10:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori