Lukaku: Dua të largohem nga Chelsea
Sulmuesi bleg, Romelu Lukaku i ka thënë Chelseat se ai dëshiron të largohet nga klubi gjatë verës.

Sulmuesi ende nuk ka kaluar një sezon të plotë te Chelsea, teksa ka kaluar në formë huazimi sezonin e fundit te Evertoni.

Përkundër faktit se shëoni 15 gola për ekipin nga Goodison Park, Chelsea transferoi Diego Costan dhe tani belgu sensacional kërkon largimin.

“E dini si, Chelsea çdo vit blen një top sulmues”.

“Më kujtohet kur vitin e kaluar hyrazhveshtore e pashë Samuel Eto'on dhe Demba Ban. Por, s'ka problem. Shumë klube janë të interesuara për mua. Unë duhet të shikoj veten”.


“Më duhet të luaj mirë në Botëror. Ky është shumë kampionat i mirë për të ardhmen. Chelsea e di se çfarë po mendoj”, ka dekalruar Lukaku.
Shtuar më 08/06/2014, ora 10:21
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori