Lukaku nuk lëviz nga Chelsea
Menaxheri i sulmuesit me nënshtetësi belgr, Romelu Lukaku, ka mohuar zërat se klienti i tij në merkaton e janarit do të shkojë te Milani apo ndonjë klub tjetër.

E ardhmja e tij është e qartë, ai nuk do lëviz në Janar në asnjë klub tjetër, ai përfundimisht do të qëndrojë në Londër. Ai është shumë i lumtur këtu dhe ai do t'i shfrytëzojë mundësitë e tij".

Lukaku do të shpresojë se kartoni i kuq i Drogbas me QPR-n, dhe forma jo e mirë e bluve në repartin sulmues do ta shtyjë trajnerin Vilas Boas që ai të kërkojë opsione të tjera. /albeu.com/
Shtuar më 04/11/2011, ora 22:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori