Lukaku zgjon Unitedin, shënon golin e parë ndaj Sevillas (VIDEO)

Manchester United ka shënuar golin e parë ndaj Sevillas në "Old Trafford".

Ai që ka shënuar është sulmuesi, Romelu Lukaku në minutën e 84'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 86'-të. /albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 22:32
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori