Lumë golash, ja të gjitha rezultatet e Championsit (VIDEO)


Atalanta e Berat Gjimshitit nuk bëri asnjë rezistencë ndaj Liverpulit duke u shpartalluar në Bergamo 0-5.

Diogo Jota ishte ylli i “të kuqve” duke realizuar tripletën e parë me fanelën e kampionëve të Anglisë.

Nuk gabon as Mançester Siti, i cili fitoi pastër 3-0 ndaj Olimpiakosit.

Më poshtë, ju sjellim rezultatet dhe golat e të gjitha takimeve të orës 21:00:

FT| REAL MADRID-INTER 3-2
Benzema 25′ , Ramos 33′, Rodrigo’ 80′ / Lautaro 35′ , Perisiç 69′

FT| ATALANTA-LIVERPUL 0-5
Jota 16′, 33′, 54′, Salah 47′, Mane 49′

FT| SALZBURG-BAJERN MYNIH 2-6
Berisha 4′, Okugava 66’/ Levandovski 21′ (p), 88′, Kristensen 44′ (ag), Boateng 79′, Sane 83′ , Hernandez 90′

FT| MANÇESTER SITI-OLIMIPAKOS 3-0

F. Torres 12′


FT| MIDTJILAND-AJAKS 1-2
Drejer 18′ /Santos 1′, Tadiç 13′


FT| PORTO-MARSEJË 3-0
Marega 4′, Oliveira 28′ (p), Diaz 69′
Shtuar më 03/11/2020, ora 23:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori