Lumë golash në "Stamford Bridge", Chelsea barazon shifrat ndaj Ajax (VIDEO)
Janë shënuar plot 8 gola në sfidën Chelsea-Ajax. Vendasit kanë barazuar 4-4 duke përfituar nga dalja me karton të kuq e dy lojtarëveAjaxit Blind dhe Veltman.

Ndërkohë që për Chelsean shënuar Jorginho me 11 metërsh dhe taleni James. /albeu.com/
Shtuar më 05/11/2019, ora 22:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori