Lautaro Martinez qëndron te Interi, bie pista Betis
Lautaro Martinez nuk do të largohet nga Interi. Pak ditë më parë mediat aluduan se atë e kërkonte skuadra e Betis, por kjo pistë ka rënë tani, shkruan Albeu.com.

Lajmin e ka mohuar vetë agjenti i futbollistit argjentinas. Martinez u transferua verën që lamë pas tek Interi, por ka gjetur pak hapsira.

Shkak është konkurenca e fortë në ekip kun ë atë pozicion luan dhe Mauro Icardi.

Megjithatë 21 vjecari ka shënuar 5 gola në 15 ndeshje me interin edhe pse shpesh herë ai është future si zëvdësues në fushë. /albeu.com/


Shtuar më 17/01/2019, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori