E FUNDIT/ Sherr mes uniformave blu, shkarkohen 2 shefa të policisë rrugore
Lyon-PSG, termet 8-ballësh (VIDEO)
Kampionati francez i futbollit ka dhuruar dje nje prej ndeshjeve e spektakolare te sezoneve te fundit. Dhe kush mund ta bente kete me mire se dz prej emrave me te medhenje te futbollit transalpin: Lyon dhe PSG.

Ndeshja e luajtur dje ne mbremje perfundoi me rezultatin 4-4 por ne pjesen e pare skuadra e Carlo Ancelottit e pa veten ne disavantazh 3-1 megjithese shenuan te paret.

Ndersa ne pjesen e dyte kryeqytetasit arriten te barazonin duke pare se Montepellier fitoi disa minuta me pare perballe Brdeaux. /albeu.com/

Shijoni golat:

name="movie" value="http://video.rutube.ru/0c21e4b579b7c7c9970f27454a2d6dae">name="wmode" value="window">name="allowFullScreen" value="true">video.rutube.ru/0c21e4b579b7c7c9970f27454a2d6dae" type="application/x-shockwave-flash" wmode="window" width="480" height="353" allowFullScreen="true" >
Shtuar më 26/02/2012, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori