Magat: Bajern nuk e fiton kampionatin
Albeu.com
Feliks Magat ka fituar për dy sezone radhazi kampionatin dhe Kupën e Gjermanisë si trajner i Bajernit të Mynihut, por tani ai po përpiqet t’ia prishë sezonin bavarezëve për të dytin vit radhezi."Bajerni nuk është paraqitur shumë mirë kundrejt skuadrave të nivelit të dytë. Unë mendoj se ata do të gabojnë. Jam i sigurt se Bajerni nuk do të fitojë të dy ndeshjet e fundit të kampionatit".

"Do t’ia prishim festën, nuk kam asnjë problem me Bajernin, përveç faktit se ne kemi të njëjtin objektiv”, është shprehur Magat.
Shtuar më 01/05/2010, ora 22:40
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori