"Magjia" Zlatan Ibrahimoviç (VIDEO)
Pëlqej
Një gol nga ata që nuk të hiqen lehtë nga kujtesa dhe që qëndrojnë gjatë në historinë e futbollit. I tillë ishte veprimi i djeshëm i Zlatan Ibrahimoviç në fitoren kundër Brest.

Bomberi suedez i hapi rrugën tripletës së PSG në transfertë me një gol që i përshtatet tipareve të tij, i cili tregoi edhe një herë aftësitë teknike të gjigandit me origjinë boshnjake.

Skuadra e Carlo Ancelottit fitoi 3-0 por ajo që do të ketë mbetet në mendjen nga ai takim është pikërisht "magjia" e Ibrahimoviç. /albeu.com/
Shtuar më 22/12/2012, ora 11:04
Alaudin Zymberi
e Shtunë 22 Dhjetor 2012, Ora 11:11
Videot Gjithnje duhet ti dergoni kshtu!
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori