Mahrez dështoi të bashkohej me një ekip që nuk u përfol gjatë merkatos
Riyad Mahrez ishte shumë pranë kalimit tek Man. United në këtë merkato.

“Daily Star” zbulon se fantazisti algjerian kishte arritur akordin personal me Djajtë e kuq, operacion i cili dështoi në momentet e fundit para mbylljesmerkatos. Kjo pasi klubet nuk mundën të përfundonin transferimin.

Për Mahrez u interesua dhe Barcelona së bashku me Chelsean por askush nuk ishte i gatshëm të paguante 50 mln euro. /albeu.com/
Shtuar më 04/09/2017, ora 12:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori