Mahrez mund të jetë qershia mbi tortë për romakët
Monçi nuk harron të interesohet për Mahrez.

Sipas Sky Italia, Monchi po ndjek nga afër sulmuesin e Leicesterit. Lojtari tashmë ka shfaqur publikisht dëshirën e tij për t'u larguar nga klubi anglez, përcjell Albeu.com.

Problem që mund të hasin italianët janë Arsenal dhe vlera prej 50 milionësh që kërkon Leicester. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2017, ora 12:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori