Mahrez pret por nuk ka oferta
Leicester City ende nuk ka marrë asnjë ofertë për Riyad Mahrez, i cili ka qenë i lidhur me Arsenalin, Barcelonën dhe Chelsea, sipas Merkirit të Leicesters.

Mahrez është i gatshëm të largohet nga Leicester këtë verë dhe, pas lodhjes së pritjes për Barcelonën për të bërë një qëndrim, thuhet se është gati të pranojë një kontratë katërvjeçare në Arsenal, por klubi i tij i tanishëm nuk ka ende ndonjë ofertë, përcjell Albeu.com.

Mahrez u bashkua nw sezonin 2014-2015 me Leicester City dhe këtë vit është i bindur se Leicester nuk ka c'ti ofrojë më. /albeu.com/
Shtuar më 05/07/2017, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori