Mainz mposht Dortmundin, Immobile humb penallti (VIDEO)
Pëlqej
Dortmund është mposhtur me rezultatin 2-0 nga Mainz. Të dy golat e vendasve u shënuan në pjesën e dytë në një ndeshje që ishte e pafat për mysafirët.

Shinji Okazaki e shënoi golin e parë në minutën 67-të.

Ciro Immobile dështoi të barazonte nga penaltia, kurse për ditën e keqe të BVB u kujdes Matthias Ginter duke shënuar autogol (74’).

Pas katër javësh, Borussia Dortmundi ka gjashtë pikë, nga dy fitore dhe dy humbje.
Shtuar më 20/09/2014, ora 22:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori