Makina më e shtrenjtë, Benzema "mburret" me Bugatti Veyron (VIDEO)
Pëlqej
Sulmuesi francez i Real Madrid Karim Benzema mbërriti dje në qëndrën stërvitore të kampionëve të Europës "Valdebebas" me një makinë luksoze që kushton më shumë se 2 milionë euro dhe që cilësohet si një ndër makinat më të shtrenjta në qarkullim.

Ish bobmeri i Lyon u paraqit me një Bugatti Veyron duke mahnitur tifozët që po prisnin në hyrje të qendrës stërvitore. /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2014, ora 13:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori