Makina, VIP-a dhe apartamente: Zbuloni jetën luksoze të Khabib (VIDEO)
Fitorja me bujë ndaj Conor McGregor duke ruajtur titullin kampion të peshave të lehta në UFC e ka bërë mjaft të famshëm Khabib Nurmagomedovin.

Ai ka pasqyruar një jetë modeste nga zonat e Dagestanit, megjithatë kjo nuk do të thotë që nuk ia plotëson qejfet vetes.

Khabib ka disa makina luksoze, po ashtu apartamente, por nuk kursehet asnjëherë në bërjen e bamirësive ndaj fëmijëve të prekur nga lufta në Dagestan.

Për më tepër, ndiqni videon e mësipërme! /albeu.com/


Shtuar më 09/10/2018, ora 12:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori