Malaga-Barça, formacionet e mundshme (FOTO LAJM)

MALAGA (4-2-3-1)
Pëlqej
Pas fitores bindëse në fundjavë 0-5 ndaj Levantes kryesuesit e La Ligas, Barcelona luan sot përballë Malagas. Pas 4 javësh kampionat katalanasit janë e vetmja skuadër në Primera Division që ka pikë të plota (4 fitore), ndërsa sot të do të tentojë fitoren e pestë përballë një ekipi që në 4 ndeshje ka grumbulluar 5 pikë.

Luis Enrique nuk do të ketë të gatshëm për këtë ndeshje dy mbrojtësit Dani Alves dhe Mathieu.

Malaga-Barcelona starton në ora 22:00. /albeu.com/
Shtuar më 24/09/2014, ora 16:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori