Maldini motivon Milanin: Duhet të besoni tek vendi i katërt
Pëlqej
Paolo Maldini motivon skuadrën e Milanit duke thënë se ata duhet të besojnë në arritjen e vendit të katërt që i dërgon në Ligën e Kampionëve.

“Pas startit të vështirë, Milani ka mundësi që ta ndjek vendin e katërt”.

“Mendoj që është e drejt që ata të besojnë në një vend në Ligën e Kampionëve. Kjo pasi rezultatet vijnë kur beson”.

“Njëjtë vlen edhe për Scudetto, Napoli duhet të besojë dhe nuk duhet të dorëzohet, pasi të ardhmes nuk i dihet”.

“Ka pak gjasa që ta shohim Juventusin duke humbur, por nëse ju ndodh ata duhet të jenë aty”, ka thënë Maldini./albeu.com/
Shtuar më 13/03/2018, ora 17:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori