Maldini në Paris, është ai pasardhësi i Leonardos?
Nga një ish milanist te një tjetër. Paris Saint Germain është ende në kërkim të Drejtorit Sportiv të ri pas largimit të brazilianit Leonardos dhe sipas lajmeve më të fundit mund të jetë një ish lojtar i Milanit ai që mund ta zëvëndësojë atë. Sipas asaj që raportin "RMC", Paolo Maldini është në kontakt të vazhdueshëm me presidentin Nasser Al Khelaifi që kërkon ti besojë rolin e drejtuesit te skuadra pariziene.

Ish legjenda e Milan është parë së fundmi në Paris në ndeshjen e Champions League PSG-Benfica. /albeu.com/

Shtuar më 04/10/2013, ora 16:39
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori