Malena Costa, amazona më seksi e Real-Atletico (FOTO LAJM)

Pëlqej
Sot në ora 20:00 luhet derbi i Madridit mes Realit dhe Atleticos dhe të gjithë sytë janë tek yjet që do të zbresin në fushën e "Santiago Bernabeu"-t. Shumë tifozë pyesin se kush do të shënojë? Ronaldo, Bale, Rodriguez, Mandzukiç apo ndokush tjetër, por të gjithë harrojnë se të tilla sfida luhen edhe në tribunë dhe jashtë stadiumit.

Një prej protagonisteve indirekte të derbit është edhe Malena Costa, e dashura e mesfushorit të Atleticos Mario Suarez, e cila me fushatën e re të "Refresh" ka tërhequr vëmëndjen e të gjithë Spanjës dhe jo vetëm.

Ajo ka pozuar në praninë e disa kuajve duke marrë edhe nofkën "amazona më seksi e derbit madrilen". /albeu.com/
Shtuar më 13/09/2014, ora 16:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori