Mallkimi Champions, Buffon dhe gruaja e tij shpërthejnë në lot (FOTO LAJM)

Portieri i Juventus, Buffon dhe gruaja e tij Ilaria D'Amico nuk i kanë mbajtur lotët pas finales së humbur. Prezantuesja e Sky dhe portieri janë kapur të përlotur në fund të takimit, teksa nuk kanë mundur që të kapërdijnë humbjen e rëndë 4-1 ndaj Realit.

Kujtojmë që kjo ishte finalja e tretë e Championsit e humbur nga Buffon, i cili duket se e ka një mallkiim të madh Championsin. /albeu.com/
Shtuar më 04/06/2017, ora 11:58
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori