Malta barazon rezultatin ndaj Kosovës
Malta ka barazuar rezultatin ndaj Kosovës në "Fadil Vokrri".

Ai që ka shënuar 1%shtë Agius në minutën e 51' të takimit.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 55'. /albeu.com/
Shtuar më 11/10/2018, ora 22:05
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori