Mamaja e futbollistit të Romës që po tërbon rrjetin (FOTO LAJM)

Pëlqej
Nicolo Zanilo është ylli më i ri i futbollit Italian.
Ai është vetëm 19 vjec dhe luan me ekipin e parë të Romës.

Por më shumë se fama si futbollist ajo që bie në sy është mamaja e tij.

Francesca Costa po tërbon rrjetin, kjo për shkak të linjave përfekte që ka. /albeu.com/



Shtuar më 22/01/2019, ora 11:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori