Man City dhe Liverpooli duan Buffon me çdo kusht
Pëlqej

Pas largimit nga Juventus, Gianluigi Buffon ka kërkuar disa ditë kohë për të vendosur se çdo të bëjë me të ardhmen e tij, por nuk ka hequr mundësin për të luajtur tek ndonjë klub tjetër.

Sipas gazetës "The sun" Manchester City dhe Liverpooli janë në garë për të nënshkruar me portierin, Gianluigi Buffon, por deri më tani portieri nuk ka folur për këtë çështje.

Buffon dje e bëri të qartë: “Kam oferta si në fushë, ashtu edhe jashtë saj, do të vendos pas pak ditësh”, tashmë skuadrës së Manchester City dhe Liverpool i duhet vetëm të presin vendimin e Buffon se çdo të bejë me fatin e tij. /albeu.com/

Shtuar më 18/05/2018, ora 12:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori