E FUNDIT/ Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
Man City shënon në sistemin e "TIKI-TAKËS" ndaj Stoke Cityt (VIDEO)

Manchester City shkatërroi dje skuadrën e Stoke Cityt me shifrat 7-2 në "Etihad Stadium" duke marrë kryesimin në Premier League. shkruan Albeu.com.

Në shënimin e golit të dytë City bëri 19 pasime për ta dërguar topin në rrjetë, por më e bukura është se ekipi ka filluar të tregojë "tiki-takën" e spanjollit që dalëngadalë po e fut në vijë dhe po shkatërron çdo skuadre që po përballet. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2017, ora 16:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori