Man United huazon mbrojtësin anglez tek Newcastle
Mbrojtësi i majtë anglez, Luke Shaw do të largohet nga Manchester United gjatë afatit kalimtar të janarit

Trajneri Jose MOurinho nuk beson në mbrojtësin Luke Shaw dhe është i gatshëm që ta huazojë gjatë janarit, shkruan Albeu.com.

Shaw pritet të huazohet deri në fund të sezonit në Newcastle, pasi pëlqehet shumë nga trajneri Rafa Benitez.

Për lojtarin interesim ka shprehur edhe Mauricio Pochettino i Tottenhamit. /albeu.com/
Shtuar më 26/11/2017, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori