Man Utd i ofron rinovimin e kontratës yllit francez
Skuadra e Manchester United nuk preferon të humbasë me parametra zero një prej talenteve të skuadrës. Anthony Martial. Francezit i skandon kontrata në verën e vitit 2019 dhe nuk ka gjetur ende gjuhën e përbashkët për të rinovuar kontratën me skuadrën angleze.

Së fundmi kanë qenë drejtuesit e skuadrës së Manchesterit ata që i kanë ofruar Martial një kontratë 5 vjeçare me një pagë prej 190 mijë paund në javë, e thënë ndryshe 9 milionë paund në muaj. Një ofertë tepër e lartë që mund të bind Martial të qëndrojë në Manchester. /albeu.com/
Shtuar më 09/11/2018, ora 09:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori