Manaj debuton ndaj Milanit, ja formacionet zyrtare
Pas pak minutash do të luhet sfida miqësore mes Milanit dhe Interit, e cila është e vlefshme për Trofeun Berlusconi. Lajmi më i mirë i kësaj ndeshje është që nga minuta e parë do të luajë edhe sulmuesi shqiptar Rey Manaj.

Sulmuesi me origjinë lushnjare do të ndërtoj sulmin e Interit së bashku me Palacion, ndërkohë që në krahun tjetër është Donnarumma, i cili do të bëjë debutimin.

MILAN: Donnarumma; De Sciglio, Mexes, Romagnoli, Antonelli; Poli, De Jong, Bertolacci; Cerci, Luiz Adriano, Honda.

INTER: Carrizo; Montoya, Ranocchia, D’Ambrosio, Telles; Biabiany, Gnoukouri, Kondogbia, Nagatomo; Palacio, Manaj.
Shtuar më 21/10/2015, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori