"Manaj në qershor do të rikthehet tek Interi"
Rei Manaj do të rikthehet tek Interi. Agjenti i sulmuesit shqiptar, Alberto Fontana ka folur për “FcInterNews.it” për kalimin e sulmuesit kuqezi te ekipi italian.

“Zgjedhja për t’u larguar nga Pescara, ku gjithsesi ai u paraqit mirë me 13 ndeshje dhe 2 gola në pjesën e parë të sezonit, u ndikua nga fakti se klubi kishte nevojë për më shumë eksperiencë dhe peshë në repartin e avancuar për pjesën e dytë të sezonit. Mendoj se blerja e Gilardinos duhet parë në këtë aspekt.

Si rrjedhojë, me marrëveshje të ndërsjellë me Pescarën dhe Interin, pamë rreth e rrotull dhe zgjodhëm Pizan. Në fund të sezonit me 99% lojtari do të kthehet te Interi e më pas të shohim se çfarë do të bëjmë”, përfundoi agjenti i Manajt.
Shtuar më 10/02/2017, ora 14:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori