Manchester City- Cassano
Pëlqej
Shtypi anglez këmbëngul se edhe Manchester City është I interesaur për të ardhmen, akoma të paqartë për momentin, të futbollistit të Sampdorias, Antonio Cassanos. Një thashethem që anglezët e mbajnë të gjallë edhe pse sponsori I mundshëm I këtij transferimi, Roberto Mancini, nuk I ka marrëdhëniet mirë me klubin dhe mun të largohet nga detyra, dhe për momentin nuk është shumë influent në skuadër.(albeu.com)
Shtuar më 08/11/2010, ora 10:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori