Manchester City dhe Barcelona po mendojnë shkëmbimin e futbollistëve
Cancelo në Barcelonë, SemedoManchester City?

Juventusi dhe Barcelona janë duke menduar shkëmbimin e futbollistëve.

Për shkak të krizës për shkak të pandemisë së koronavirusit, klubet këtë verë sipas shumë analistëve, më shumë do të shkëmbejnë futbollistë, në pamundësi për të hargjuar miliona.

Kështu, Barca dhe City vijnë me idenë e shëmbimit të futbollistëve.

Cancelo nuk është i lumtur në Manchester City, ashtu sic Semedo që asnjëherë nuk ka zënë vend në 11-she, kanë mundësi të ndërrojnë skuadra sipas Mundo Deportivos.
Shtuar më 23/05/2020, ora 10:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori