Manchester City dhe Liverpool rikthejnë interesimin për Traoren
Ylli i Wolves, Adama Traore kërkohet nga Liverpooli dhe Manchester City.

Sipas Sport, dy klubet e Premierligës janë të interesuar për ish sulmuesin e Barcelonës në afatin e janarit.

Wolves nuk duan ta shesin Traore nën vlerën 35 milionë euro dhe gjithashtu nuk janë të hapur për largimin gjatë janarit.

Traore vazhdon të jetë i pandalshëm në sulm dhe me shpejtësinë e madhe i vendos probleme kundërshtarëve.

Gjigantët anglez janë duke vazhduar garën për Traore dhe lojtari gjithashtu është i hapur për kalimin te ndonjë gjigant evropianë, që është pjesëmarrës në Ligën e Kampionëve.
Shtuar më 20/01/2021, ora 09:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori