Manchester City dyfishon rezultatin ndaj Brighton (VIDEO)

Manchester City ka shënuar edhe golin e dytë përballë Brightonit në "Etihad Stadium".

Ai që ka hsënuar është Sergio Aguero në minutën e 65'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 70'. /albeu.com/
Shtuar më 29/09/2018, ora 17:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori