Manchester City dyfishon rezultatin ndaj Wolves (VIDEO)
Manchester City ka dyfishuar rezultatin ndaj Wolves në "Etihad Stadium".

Ai që ka shënuar është përsëri Gabriel Jesus në minutën e 39' nga pika e bardhë e penalltisë.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 44'. /albeu.com/
Shtuar më 14/01/2019, ora 21:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori