Manchester City fiton me vështirësi ndaj Olympiacosit (VIDEO)
Tashmë ka përfunduar takimi ndërmjet Olympiacos Piraeus dhe Manchester United, duel ky në kuadër të rundit të katër të fazes së grupeve në Ligën e Kampionëve.

Në këtë ndeshje u shënua vetëm një gol nga mysafirtët, ku realizoi Fondenminutën e 36’të të takimit, gol ky që vulosi edhe fatin e kësaj sfide në 0:1.

Skkuadrat u rikthyerme raste në pjesën e dytë, por që nuk ndryshoi asgjë në rezultat.Shtuar më 25/11/2020, ora 21:04
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori