Manchester City i rikthehet fitoreve, mposht minimalisht Sheffield (VIDEO)
Manchester City ka marrë tre pikë shumë të rëndësishme nga udhëtimi te Sheffield United, duke e fituar 0-1 ndeshjen e zhvilluar të shtunën në mesditë.

Kyle Walker ishte heroi i Manchester Cityt, që shënoi golin e vetëm në këtë ndeshje.

Mbrojtësi anglez shënoi në minutën e 28’, pas asistimit të Kyle Walker.

Me këtë fitore, Manchester City numëron 11 pikë dhe renditet në vendin e shtatë, ndërsa Sheffield me një pikë, në vendin e 19-të./
Shtuar më 31/10/2020, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori