Manchester City kalon në avantazh ndaj Newcastle United (VIDEO)

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Newcastle United në "Etihad Stadium".

Goli është shënuar nga sulmuesi argjentinas, Sergio Aguero në minutën e 35'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 36'-të. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2018, ora 19:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori