Manchester City kalon në avantazh ndaj Newport (VIDEO)
City i Guardiolas ka kaluar në avantazh ndaj Newport në "Newport Stadium".

Ai që ka shënuar është talenti gjerman, Leroy Sane në minutën e 51'.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 55'. /albeu.com/
Shtuar më 16/02/2019, ora 19:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori