Manchester City kalon në avantazh ndaj Stoke Cityt (VIDEO)

Manchester City ka kaluar në avantazh ndaj Stoke Cityt në "Bet365".

Autori i golit është mesfushori spanjoll, David Silva që realizon në minutën e 10'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 12'-të. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2018, ora 21:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori