Manchester City në gjurmët e De Rossit
Manchester City po mendon të afrojë në skuadër mesfushorin e Romës, Daniele De Rossi. Sipas mediave angleze Roberto Mancini prej kohësh po ndjek ecurinë e tij dhe pritet që të japë një ofertë për kartonin e tij.


Edhe De Rossi ka shprehur admirimin e tij ndaj futbollit anglez. /albeu.com/
Shtuar më 24/06/2012, ora 16:11
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori