Manchester City nuk ka të ndalur, shënon edhe golin e katërt ndaj Baselit (VIDEO)

Pëlqej
Manchester City ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Baselit të Xhakës në "St. Jakob Park".

Autori i golit është Ilkay Gundogan në minutën e 53'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 55'-të. /albeu.com/
Shtuar më 13/02/2018, ora 21:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori