Manchester City nxjerr në shitje Raheem Sterling
Pëlqej
Siç raporton "Mirrorr Football" Manchester City do ta shes Raheem Sterling verën e ardhshme nëse ai nuk nënshkruan kontratë të re me klubin.

Anglezi shtyu bisedimet me klubin për kontratë të re deri në përfundim të Kupës së Botës me shpresë se vlera e tij do të rritej dhe t’i jepte atij arsyeje për të kërkuar pagë më të lartë.

Megjithatë, City këmbëngul se oferta për Sterling është e arsyeshme dhe do ta nxjerrë në shitje nëse anglezi nuk pajtohet për kontratë të re deri në fund të sezonit. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2018, ora 22:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori