Manchester City shënon golin e tretë ndaj Newcastle (VIDEO)

Manchester City ka shënuar golin e tretë ndaj Newcastle në "Etihad Stadium", duke e mbyllur sfidë.

Goli është shënuar nga Sergio Aguero në minutën e 83'-të, duke e mbyllur sfidën.

Ndeshja po vazhdon dhe po kronometrohet minuta e 85'-të. /albeu.com/
Shtuar më 20/01/2018, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori